سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تمامی اردوهای فرهنگی این دانشگاه، بصورت تفکیک جنسیتی برگزار می شود و مختلط نیست.

پی اچ دی آزمون : طاهه هاشمی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه افزود: تمامی اردوها در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با هماهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار می شود.
وی ادامه داد: اردوهای دانشجویان جدید الورود، راهیان نور، از خمین تا جماران و امام رضا(ع) هر ساله از سوی دانشگاه آزاد اسلامی برای دانشجویان برگزار می شود و تاکنون ما اردو مختلط نداشته و نخواهیم داشت.

** برگزاری اولین جشنواره نشریات دانشجویی
هاشمی با بیان اینکه نخستین جشنواره نشریات و نخستین انتخابات کشوری مدیران مسئول نشریات دانشجویی از ۲۳ تا ۳۵ شهریور ماه برگزار می شود، افزود: بیش از ۲۵۰ نفر از مدیران مسئول نشریات دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به تبلیغات خواهند پرداخت.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: در این رابطه مدیران مسئول نشریات، از کارگاه های آموزشی روزنامه نگاری و آشنایی با قوانین مطبوعات بهره مند می شوند.
هاشمی افزود: در حاشیه برگزاری این مراسم، از نخستین سامانه مجازی نمایه سازی و پایگاه رسمی نشریات دانشجویی واحدهای دانشگاهی سراسر کشور نیز رونمایی خواهد شد.

برچسب ها : , ,