سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – سرپرست دانشگاه جامع علمی – کاربردی گفت: این دانشگاه سعی دارد تا پایان سال جاری، شعبه ای را در اروپا راه اندازی و مجموعه ای خریداری کند تا رابط این دانشگاه با مراکز دانشگاهی غربی شود.

پی اچ دی آزمون : محمد حسین امید روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا افزود: برخی کشورهای اروپایی همچون آلمان در زمینه علمی – کاربردی تجربیات ارزشمندی دارند و راه اندازی این شعبه می تواند در تبادل دانش فنی، تجربیات، بهره مندی از ظرفیت های طرف های خارجی، آموزش مدرسین دانشگاه و برگزاری کارها و پروژه های مشترک بسیار موثر باشد.
وی در مورد کیفیت فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی – کاربردی نیز گفت: نخستین اقدامی که در این مورد طی یک ماه اخیر صورت گرفته، بازنگری و اصلاح ساختار دانشگاه بود.
سرپرست دانشگاه جامع علمی – کاربردی ادامه داد: حوزه آموزشی در ساختار دانشگاه دوپارچه و دو تیکه بود، بگونه ای که در معاونت های مختلف وجود داشت.
وی خاطرنشان کرد: این شرایط سبب شده بود تا حوزه ها، اطلاعی از یکدیگر نداشته باشند و مسائلی همچون پذیرش دانشجو و گسترش رشته ها در یک معاونت و امور دانشجویی و آموزشی در جایی دیگر قرار گیرد.
امید یادآور شد: در ساختار جدیدی که به تصویب هیات امنای دانشگاه جامع علمی -کاربردی رسیده و اکنون نیز اجرایی شده، خوشبختانه مسائل آموزشی متمرکز در یک حوزه و معاونت شد.
وی ادامه داد: همچنین در این دوره یکی از مهمترین برنامه های مهم گسترش و موثر کردن نظارت های دانشگاه است و بطور حتم تا پایان سال مراکز این دانشگاه سطح بندی و رتبه بندی خواهند شد.
امید گفت: برای این امر نیاز داشتیم تا در حوزه نظارت و ارزیابی قوی تر کار کنیم، به همین دلیل جایگاه دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه جامع علمی – کاربردی به معاونت ارتقا یافت.
وی افزود: این نشان دهنده اهتمام جدی دانشگاه جامع علمی – کاربردی برای ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فناوری است.
سرپرست دانشگاه جامع علمی – کاربردی ادامه داد: بطور حتم در سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ دانشگاه جامع علمی – کاربردی تمامی مراکزش را که بیش از یکهزار و ۵۰ مرکز است، ارزیابی کرده و فرآیندهایش را کنترل خواهد کرد.
امید خاطرنشان کرد: این امر به دانشگاه جامع علمی – کاربردی برای رتبه بندی و سطح بندی این مراکز کمک شایانی خواهد کرد.
وی تصریح کرد: اهتمام ویژه داریم که تا پایان سال این فرآیند را بصورت سامانه ای ارائه دهیم تا هر سال امکان به روز رسانی اطلاعات اعم از رتبه بندی و سطح بندی را داشته باشیم.
فراهنگ ** ۹۱۸۷ ** ۱۰۷۱

استعداد تحصیلی مسیح خواه | هادی مسیح حواه | کلاس استعداد تحصیلی مسیح خواه | پاسخ سوالات استعداد تحصیلی دکتری 95
کنفرانس ملی آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی زبان آزمون دکتری - TOFEL IELTS
منابع آزمون زبان دکتری 95 - منابع زبان آزمون دکتری 95 - سوالات آزمون زبان دکتری MSRT(MCHE)، MHLE و EPT - سوالات رایگان زبان آزمون دکتری - فرهیختگان دانشگاه تهران کنفرانس بین المللی مدیریت و مهندسی صنایع
کنفرانس بین المللی مدیریت ، اقتصاد و مهندسی صنایع کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین در مهندسی عمران معماری محیط زیست مدیریت شهری
چاپ کتاب - نشر کتاب - چاپ مقالات - نوشتن کتاب - سفارش کتاب - خرید کتاب - ارتقا رتبه اساتید دانشگاهی
چاپ پایان نامه‌ها چاپ تحقیقات تجارب و ارتقای اعتبار شغلی و تخصصی کتاب تبدیل کسب امتیاز در مصاحبه‌های پدیرش در مقطع کار‌شناسی ارشدو دکتری کسب امتیاز در مصاحبه‌ های شغلی مانند گزینش هیات علمی، کسب امتیاز در پذیرش تدریس در دانشگاه، ارتقاء اعتبار شغلی تالیف ترجمه و گردآوری توسط نویسنده - تعیین قطع تیراژ کتاب نویسنده و مشاوره انتشاراتی تایپ و صفحه آرایی - تخصیص شابک - ارسال کتاب به کتابخانه ملی جهت اخذ فیپا اخذ مجوز چاپ طراحی جلد کتاب نویسنده و مشاوره انتشاراتی - صحافی - کامل شدن پروسه چاپ کتاب ثبت نام به عنوان مولف مترجم، گردآورنده، در سیستم اطلاعاتی خانه کتاب شرکت در مصاحبه‌های پذیرش دانشگاه‌ها در مقاطع مختلف خدمات صدور گواهی با درج شابک اختصاصی کتاب