سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – ثبت نام متقاضیان پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال ۹۶ – ۹۵ از امروز(دوشنبه) آغاز شد و داوطلبان تا ۱۳ شهریور ماه می توانند ثبت نام کنند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا، متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال ۹۶ – ۹۵ که دارای شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده هستند، می توانند در این پذیرش ثبت نام و شرکت کنند.
گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی – کاربردی و مصوبات مربوط صورت می گیرد.
برای هر یک از این موارد ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت نام توسط دانشجو به مراکز آموزشی ضروری است.
داوطلب متقاضی شرکت در پذیرش باید با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان و مطالعه آن، نسبت به تهیه کارت اعتباری از پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کند.
با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۱۸۰ هزار ریال (۱۸ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت نام، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) اقدام کنند.
داوطلبان باید با آماده کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام وپس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش در این دوره و آشنایی با تمامی شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
دانش آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا ۳۱ شهریور ماه موفق به اخذ مدرک دیپلم خواهند شد مجاز به انتخاب کدرشته محل های نیم سال اول و دوم (مهرماه و بهمن ماه) سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ هستند.
اما چنانچه داوطلبی احتمال می دهد که تا پایان شهریور ماه موفق به اخذ مدرک دیپلم نمی شود، موکداً توصیه می شود کدرشته محل های نیم سال دوم (بهمن ماه) را انتخاب کند.
بنابراین چنانچه داوطلبی در یکی از کدرشته محل های انتخابی نیم سال اول (مهرماه) پذیرفته شود، اما تا پایان شهریور ماه موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نشود، قبولی وی ملغی و اجازه ثبت نام نخواهند داشت.
دانش آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا ۳۰ دی سال ۹۵ موفق به اخذ مدرک دیپلم می شوند، صرفاً می توانند از کدرشته محل های نیم سال دوم (بهمن ماه) سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ انتخاب کنند.
در هر مرحله از پذیرش (ثبت نام، پذیرفته شدن، حین تحصیل در دانشگاه و …) مشخص شود داوطلب حقایق را کتمان کرده یا واجد شرایط و ضوابط مندرج در این دفترچه نیست، از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.
به گزارش دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی، داوطلب باید پس از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) و دریافت شماره پرونده ۶ رقمی و کدپیگیری ۱۶ رقمی یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری کند.
فراهنگ ** ۹۱۸۷ ** ۱۰۷۱