سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: بدهی شرکت‌های بیمه به این دانشگاه تا آخر مرداد ماه ۳۵۰ میلیارد تومان محاسبه شده است که من امیدوارم این مسئله هر چه سریع‌تر برطرف شود.

جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به خدمات جامعه بسیج پزشکی گفت: بسیج این دانشگاه با هماهنگی مرکز آموزشی اردوهای مختلف جها‌دی به منظور ارائه خدمات رایگان پزشکی و ویزیت بیماران در مناطق محروم استان با همکاری بهداشت و درمان استان آذربایجان غربی از سال‌های پیش آغاز به کار کرد.
وی افزود: توسعه دانشگاه علوم پزشکی این استان با هدف توسعه حوزه پزشکی و انجام فرمایش‌های رهبری مبنی بر تحقیق و پژوهش در زمینه‌های مختلف صورت گرفته است.
آقا زاده با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از لحاظ خوا‌بگاهی هیچگونه کمبود‌ی ندارد، عنوان کرد: خوابگاه جدیدی با ظرفیت بیش از ۴۰۰ نفر مطابق با استانداردهای بین‌المللی در حال ساخت و بهره‌برداری است.
وی عنوان کرد: این دانشگاه همه طرح‌های تحول نظام سلامت را با بودجه‌ای بیش از سه هزار میلیارد تومان به طور کامل انجام داده و بدهی بیمه‌ها به این دانشگاه مبلغی در حدود ۳۵۰ میلیارد تومان است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در پایان گفت: پایگاه‌های سلامت در داخل این دانشگاه با هدف ارتقای سطح علمی و کسب تجربه به وسیله دانشجویان این مرکز آموزشی برقرار شده است.