سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور گفت: استادان رشته نانو دانشگاه پیام نور به عتبات عالیات اعزام می شوند.

کریم نجفی برزگر معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اعزام هزار و ۵۰ نفر از استادان و دانشجویان این دانشگاه به عتبات اظهار داشت: برای اولین بار به صورت هماهنگ ثبت نام متقاضیان عتبات به تمام مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور اطلاع رسانی شد که با استقبال کم نظیر ثبت نام شدگان مواجه شدیم.
وی ادامه داد:۴ کاروان در قالب دو کاروان ویژه اساتید و کارکنان و دو کاروان ویژه نخبگان حوزه فناوری نانو و ابتکارات و اختراعات از سازمان مرکزی دانشگاه به عتبات مشرف می شوند.
معاون فرهنگی،اجتماعی دانشگاه پیام نور یاد آور شد: بحث ولایت شناسی و ولایت پذیری مهمترین موضوع در تشرف به سرزمین عتبات عالیات بوده چرا که هر آنچه که به بشریت منتقل می شود از اهل بیت و انسان های کامل است و هر عبادتی که انسان بخواهد با آن به کمال برسد شرط آن پذیرش ولایت است.
وی گفت: هدف از این برنامه ها آن است که یک فرصت مناسبی ایجاد شود تا زائران بتوانند از انوار اهل بیت عصمت و طهارت(علیه السلام)بهره مندی خاص در کنار ابعاد سیاسی و اجتماعی داشته باشند.