سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – امور شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: انجمن صنفی با نام «مدیران مراکز دانش‌بنیان» و «جشنواره تقدیر از شرکتهای دانش‌بنیان» مورد تایید این معاونت نیست.

معاونت علمی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار بیانیه‌ای عملکرد یکی از انجمن‌های صنفی در خصوص شرکت‌های دانش‌بنیان را نامعتبر دانست.

در این بیانیه آمده است: اخیرا برای یک همایش تبلیغاتی تحت عنوان «جشنواره تقدیر از شرکت‌های دانش‌بنیان» اطلاعیه‌ای از سوی یک انجمن صنفی با نام «مدیران مراکز دانش‌بنیان» منتشر شده است که با اخذ مبالغی، امکان عضویت در انجمن و حضور در این همایش تبلیغاتی را برای متقاضیان فراهم می‌کند.

در این بیانیه، با اشاره به عدم تایید انجمن صنفی با نام «مدیران مراکز دانش‌بنیان» و «جشنواره تقدیر از شرکتهای دانش‌بنیان» از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری آمده است: بدینوسیله هرگونه ارتباط این برنامه تبلیغاتی با معاونت علمی تکذیب می‌شود.

این بیانیه ادامه می‌دهد: با توجه به ابهاماتی که در فرایند اجرای برخی برنامه‌های تبلیغاتی وجود دارد، اکیدا توصیه می‌شود متقاضیان در این برنامه‌های تبلیغاتی شرکت نکنند.

به شرکت‌ها توصیه می‌شود به اطلاعیه‌هایی درباره کمک به دریافت تایید دانش‌بنیان شرکت‌ها، کمک به اخذ وام از صندوق نوآوری و شکوفایی توجه نکنند.

سامانه www.daneshbonyan.ir، مسیر ارتباطی رسمی دبیرخانه کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان با شرکت‌ها است و تمام اطلاعیه‌ها و برنامه‌های رسمی امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، از این طریق اطلاع‌رسانی می‌شود.

همچنین مرکز مشاوره شرکت‌های دانش‌بنیان با شماره تماس ۰۲۱۸۳۵۳۳۰۳۰ آماده پاسخگویی به سوالات شرکت‌ها است و از شرکت‌ها تقاضا می‌شود موارد مبهم را به مرکز مشاوره شرکت‌های دانش‌بنیان منعکس کنند.

انتهای پیام