سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دبیرخانه هماهنگی ستاد اربعین برای نخستین بار در این دانشگاه تشکیل شد.

پی اچ دی آزمون : طاها هاشمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه افزود: با توجه به اینکه هر سال جمعیت انبوهی از مردم به ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به مناسب اربعین حسینی به عتبات عالیات می روند، برای رفاه حال آنان تسهیلاتی با هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در مرز مهران ایجاد شده است.
وی اظهار کرد: در حال حاضر دبیرخانه ای به این منظور برای اعزام زائران به مرکزیت واحد ایلام تشکیل و فضای وسیعی در مرز مهران ایجاد شده است تا از زائران حسینی پذیرایی و به آنها اسکان موقت داده شود.
هاشمی ادامه داد: زائران حسینی که قصد عزیمت به عتبات عالیات از مرز مهران را دارند، امسال می توانند با رفاه حال بیشتری به زیارات امام حسین (ع) بروند.
وی گفت: دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در اولویت بیشتری برای استفاده از این امکانات رفاهی دارند و البته سایر افراد نیز از این امکانات برخوردار می شوند.