سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا- معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد ولی نعمت ما هستند و لازم است به همه حقوق و تعهداتی که به آنها داریم پایبند باشیم.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا ، حجت الاسلام علی عسکری در مراسم هفته دولت و تجلیل از کارکنان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب افزود:نقش ازنده و گره گشایانه شما کارمندان بر کسی پوشیده نیست، با توجه به اینکه همه ما به تعبیر امام راحل (ره) باید ولی نعمت مان را مردم بدانیم به ویژه در این دانشگاه که ولی نعمت واقعی، دانشجویان هستند و ما از سفره آنان ارتزاق می کنیم.
وی خطاب به کارمندان دانشگاه آزاد تاکید کرد: باید در بین دانشجویان رضایت مندی وجود داشته باشد و اگر این گونه نباشد تضییع حق الناس است.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سخنان خود گفت: عمده مشکلات کشور مربوط به ضعف نظارت اعتقادی است و اگر خدا همواره منظورمان نظر باشد، بی تقوایی در سخنان و کارها وجود نخواهد داشت.مبانی دینی و معرفتی ما را کمک خواهد کرد که در کنار خدا دوستی، نوع دوستی هم مبنای نظرمان باشد.
وی اظهار کرد: اگر در انجام کارها عشق به خدا و برنامه ریزی برای آخرت مبنای نظر باشد، التزام به عمل به وجود می آید در اینصورت حتی اگر نظارتی هم وجود نداشته باشد کارها به درستی انجام می شود.
عسکری ادامه داد:موضوع دولت و حکمرانی خوب آن در دوره تدبیر و امید و خدماتی که قشر زحمت کش کارمند به جامعه ارائه کرده است، موضوع این مراسم است و جا دارد از صبوری دولت در برابر جریان افراط قدردانی کنم.
وی اضافه کرد: این منش دولت نمونه مثال زدنی اعتدال و عقلانیت است.

**شهیدان رجایی و باهنر، الگوی دولت و کارمندان هستند
معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه الگوی دولت و کارمندان، شهیدان رجایی و باهنر هستند، گفت:از ابتدای تشکیل حزب جمهوری اسلامی در این حزب فعالیت داشتم و بعد از شهادت دکتر بهشتی که شهید باهنر جایگزین ایشان شدند، مدتی در حزب با وی همکاری داشتم، باهنر انسانی خودساخته و دانشمند بود و از نظر علمی، پیشنیه دانشگاهی و حوزوی جایگاه قابل توجهی داشت.
عسکری ادامه داد: درباره خودساختگی وی همین بس که بعد از شهادت شهید بهشتی جایگاه ایشان ریاست جمهوری بود اما به عنوان نخست وزیر در کابینه شهید رجایی حضور یافت و شهید رجایی هم همواره شهید باهنر را تکریم می کرد، اما متاسفانه شخصیت این شهید بزرگوار پنهان مانده و آنطور که باید گفته نشده است.
وی با توجه به انواع روش های مدیریتی، افزود: مدیریت انواع مختلفی همچون مدیریت ارگانیکی و دینامیکی دارد.
عسکری تصریح کرد:اما در مدیریت اسلامی مبنا تفکر و منش اسلامی است و موضوعی که در این مدیریت مطرح می شود، آن است که آیا فرد عقلانی و استدلالی محض می اندیشد یا مدیریت او از نوع قلبی است که این نوع مدیریت روش سالکان و عارفان است.
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:کسانی که از مدیریت و داده های قلبی استفاده می کردند، روش آنها این گونه نیست که عقل شان را تخطئه کنند، بلکه آن را احیا کرده، نفس خودشان را می کشند، در وجودشان درشت ها نازک و غریزه ها لطیف گشته و روح انسانی متعادل پیدا می کنند و همه کارشان مبتنی بر اخلاق می شود، این روش به گفته شهید بهشتی بهترین روش مدیریتی است.
فراهنگ **۹۰۲۲**۱۸۲۳