سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – دانشگاه آزاد اسلامی نخستین سامانه نشریات دانشجویی کشور را ۲۵ شهریور ماه رونمایی می کند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه، سامانه نشریات دانشجویی شامل موضوعات فرهنگی، سیاسی، علمی، اقتصادی، اجتماعی و غیره بوده و امکان دسترسی به نشریات در بخش نمایه سازی این سامانه بر اساس استان، شهر و موضوع نشریات است.
برای هر نشریه اطلاعاتی از جمله نام، صاحب امتیاز، مدیرمسئول، سردبیر، موضوع، استان، شهر، تاریخ صدور مجوز، پست الکترونیکی و آخرین شماره نشریه نمایش داده می شود و هر نشریه می تواند همه شماره های جدید و قدیم خود را در چارچوب قوانین اعلام شده و به صورت فایل پی ادی اف در سایت بارگذاری کند.
در بخش آموزش نشریات، مطالب آموزشی مربوط به نشریات قرار دارد و درباره کارگاه های آموزشی که توسط واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، اطلاع رسانی می شود تا دانشجویان بتوانند از این کارگاه ها استفاده کنند.
در حال حاضر اطلاعات و محتوای ۳۹ نشریه از ۱۷ استان و ۲۳ شهر در این سامانه وجود دارد که شامل ۵۰ شماره است.
سامانه نشریات دانشجویی با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی قابلیت اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی را دارد و همه اخبار و نشریات بصورت خودکار پس از قرار گرفتن در سایت بر روی کانال سامانه نشریات در تلگرام نیز منتشر خواهد شد.