سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- مدیر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه خوارزمی گفت: زمینه اعزام دانشجویان دوره دکتری این مرکز علمی برای گذراندن دوره های ۶ تا ۹ ماهه به کشور آلمان فراهم شده است.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز یکشنبه ایرنا، غلامرضا کریمی افزود: بر اساس قرارداد همکاری میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مؤسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) که در تیرماه ۹۵ به امضاء نهایی دو طرف رسید، اعزام دانشجویان دوره دکتری برای استفاده از دوره های ۶ تا ۹ ماهه به آلمان امکان پذیر شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، وی افزود: اعزام دانشجویان دکتری به کشور آلمان برای فرصت مطالعاتی و پژوهشی به صورت مشترک و با حمایت مالی دو طرف انجام خواهد شد.
مدیر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه خوارزمی گفت: دانشجویان دوره دکتری که دارای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان هستند، باید قبل از آغاز ترم مهرماه، مدارک خود را برای اعزام از طریق دانشکده به دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه ارسال کنند.
وی افزود: دیگر دانشجویان علاقه مند هم می توانند پیگیری های لازم را برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان تکمیل کرده و برای مرحله بعدی اعزام، درخواست های خود را به دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه ارائه کنند.