سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید براینکه روند انتقال دانشجویان دندانپزشکی پردیس بین‌الملل این دانشگاه از مهرماه شروع می شود، گفت: قبل از پایان سال جاری تمامی دانشجویان دندانپزشکی پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به ساختمان جدید واقع در خیابان دربند منتقل خواهند شد.

دکتر پیوندی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دکتر علی‌اصغر پیوندی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: ساختمان دندانپزشکی پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که در خیابان جمال‌زاده واقع شده وضعیت خوبی ندارد. در واقع این یک ساختمان اجاره‌ای است که به ناگزیر و موقتا کلاس‌های دانشجویان در آن برگزار می‌شود.  

وی در ادامه با اشاره به خرید ساختمان جدید برای دانشجویان دندانپزشکی پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تصریح کرد: این ساختمان ۸ تا ۱۰ طبقه در خیابان دربند واقع شده و 30 واحد دارد که به ارزش ۳۵ میلیارد تومان برای اسقرار کلاس‌های دانشجویان دندانپزشکی پردیس بین الملل این دانشگاه خریداری شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با تاکید بر اینکه روند انتقال دانشجویان دندانپزشکی پردیس این دانشگاه به ساختمان جدید از مهرماه سال جاری شروع می‌شود، گفت: در حال حاضر ساختمان جدید دندانپزشکی خیابان دربند در حال تجهیز شدن است و روند انتقال کلاس‌های دانشجویان به ساختمان جدید از مهرماه آغاز تا اسفند ادامه خواهد داشت. در واقع قبل از پایان سال تمامی دانشجویان به ساختمان جدید منتقل می‌شوند.

دکتر پیوندی اضافه کرد: امکان انتقال تمامی دانشجویان دندانپزشکی پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به ساختمان جدید در مهرماه وجود ندارد چراکه در این انتقال فقط امور اداری جابه‌جا نمی‌شود بلکه فیلد آموزشی دانشکده از منطقه‌ای به منطقه دیگر منتقل خواهد شد، بنابراین این کار پروسه‌ای کاملا زمان‌بر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پایان خاطرنشان کرد: ساختمانی که در خیابان جمال‌زاده در اختیار دانشجویان دندانپزشکی پردیس بین‌الملل این دانشگاه قرار گرفته است، ساختمانی اجاره‌ای است که در زمان ادغام دانشگاه ایران با علوم پزشکی تهران، در اختیار دانشگاه ما قرار گرفته بود. بنابراین این ساختمان کاملا قدیمی است و وضعیت مناسبی برای آموزش دانشجویان ندارد. امیدوارم با انتقال دانشجویان به ساختمان جدید، بسیاری مشکلات و دغدغه‌های این دانشجویان رفع شود.