سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – وزیر علوم و مدیرکل حوزه وزارتی برنامه سفر استانی وزیر علوم به سمنان را تشریح کرد.
در سفر یک‌روزه وزیرعلوم به استان سمنان چه می گذرد؟به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و مدیرکل حوزه وزارتی در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: محمدفرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از صبح امروز بعنوان نماینده با هیات همراه سفر استانی خود را آغاز کرده است.
وی افزود: در این سفر وزیر علوم افتتاح پروژه های عمرانی و دیدار با مردم، نخبگان، فرهیختگان و ائمه جمعه را در دستور کار ماموریت خود دارد.
مشاور وزیر علوم و مدیرکل حوزه وزارتی اظهار داشت بازدید و افتتاح طرحهای عمرانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه شاهرود، پارک علم و فناوری و دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان، خوابگاه خواهران دانشگاه دامغان و ساختمانهای آموزشی دانشگاه گرمسار در این سفر افتتاح می شوند.
فریدون با بیان اینکه این سفر یک‌روزه تا غروب امروز ادامه دارد، یادآورد شد: ضمنا وزیر علوم با حضور در صداوسیمای استانی، سیاستهای دولت و بخصوص آموزش عالی را به تصویر کشیده و به اطلاع مردم می رساند.
به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، در این سفر تاکنون انتصاب سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان، افتتاح کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی و کارخانه طرح فرآوری آرد و شرکت کنستانتره شاهرود صورت گرفته است.