سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ثبت نام شرکت در آزمون های دوره کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی نظام جدید آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی و کاربردی سال ۹۶-۹۵ از فردا آغاز می شود.

پی اچ دی آزمون : حسین توکلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا افزود: داوطبان می توانند از صبح یکشنبه هفتم شهریور برای ثبت نام در آزمون های دوره کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی نظام جدید آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی و کاربردی به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام در این آزمون ها تا ۱۳ شهریورماه است، اظهار کرد: داوطلبان تا زمان تعیین شده برای ثبت نام اقدام کنند.
توکلی ادامه داد: داوطلبان باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم کردن اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت نام برای شرکت در گزینش دوره های یاد شده اقدام کنند.
به گفته وی، با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود، داوطلبان باید به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ ۱۸۰ هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام اقدام کنند.
فراهنگ**۹۰۲۲**۱۰۲۷