سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و به مناسبت هفته دولت، ۱۲ پروژه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد افتتاح شد.

فراهانی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر رضا احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم افتتاح این پروژه‌ها که جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی هم حضور داشتند، گفت: در مجموع برای احداث و بهره‌برداری از این پروژه‌ها، ۱۱۲ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی اظهار کرد: سالن ورزشی پوریا با ۲۹۰۰ متر مربع و خوابگاه دانشجویی ۳۰۰ نفره فجر ۲ با ۴۷۰۰ متر مربع در ۴ طبقه از جمله دو پروژه افتتاح شده در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد است که با بهره‌برداری از آن‌ها سرانه فضای خوابگاهی و ورزشی دانشجویان رشد خوبی خواهد داشت.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، کلینیک تخصصی طب سنتی و طب کار، واحد دندانپزشکی مرکز روشناوند، پایگاه سلامت غیر ضمیمه شماره ۱ مرکز سلامت جامعه شهید دکتر فیاض بخش، خانه بهداشت قوژد، محل استقرار تیم سلامت بیهود، بهسازی مرکز سلامت جامعه الزهرامند و خانه بهداشت نوده پشنگ از دیگر پروژه‌های مورد بهره‌برداری به مناسبت هفته دولت است.

وی با اشاره به افتتاح ۴ پروژه بهداشتی و درمانی در شهرستان بجستان، اظهار کرد: این پروژه شامل ساختمان شبکه بهداشت و درمان، مرکز خدمات جامع سلامت شهید قنبر آقایی، پایگاه اورژانس شهری و بلوک زایمانی بیمارستان آیت‌ا.. مدنی بجستان است که ۲۲ میلیارد و ۳۲۹ میلیون ریال برای احداث این ۴ پروژه با زیربنای ۱۹۳۰ مترمربع هزینه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پایان گفت: امیدواریم که بهره‌برداری از این پروژه‌ها موجب بهبود کیفیت ارائه خدمات، افزایش رضایت‌مندی مردم و در نهایت ارتقاء شاخص‌های بهداشت و سلامت جامعه شود.