زنان طلبه سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – فعال فضای مجازی حوزه علمیه خواهران از فعالیت تبلیغی ۷۰ هزار طلبه خواهر در عرصه وبلاگ نویسی و فضای مجازی خبرداد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، کشتزار زادگان به نمایندگی از مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در دیدار فعالان فضای مجازی حوزه با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از فعالیت‌های شاخص مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران، ایجاد سیستم کوثرنت است که این سیستم برای ایجاد بستری برای حضورزنان مسلمان در عرصه فضای مجازی ایجاد شد و در این سیستم سامانه‌ای مطابق با نیازهای تبلیغی امکانات فنی وجود دارد.

وی افزود: شبکه هوشمندی که در این مرکز ایجاد شده است با حضور ۷۰ هزار عضو به فعالیت می‌پردازد، در این عرصه یک مسیر وجود دارد که طلاب با وبلاگ نویسی آشنا می‌شوند که در این زمینه کارگاه‌های آموزشی به صورت آنلاین و حضوری برگزار شده و می شود.

کشتزار زادگان اظهار داشت: کوثر نت یک شبکه اجتماعی است که می‌توانیم آن را علمی بنامیم، یعنی رخدادهای پژوهشی عامل رابط میان افراد هستند، طلابی که در آن حضور دارند بر اساس اشتراکات خود با یکدیگر مرتبط می‌شوند و نسخه موبایلی این برنامه نیز در دسترس قرار گرفته و اکنون ۸ هزار نفر از آن استفاده می‌ کنند.

وی در پایان از فعالیت ۷۰ هزار بانوی وبلاگ نویس در این سیستم خبر داد.