سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی گفت: کانون دانش آموختگان دانشگاه علمی کاربردی با هدف ارتقای سطح شغلی و رصد موانع کاری فارغ التحصیلان تاسیس می شود.
بهرامی نسب معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اهمیت تشکیل کانون دانش آموختگان این دانشگاه اظهار داشت: حدود ۴۰ درصد دانشجویان ورودی ما شاغل بوده و در ادارات دولتی، غیر دولتی و خصوصی علاوه بر تحصیل مشغول به فعالیت‌های اقتصادی و اداری هستند.

وی ادامه داد: ۳۵ درصد از داوطلبان این دانشگاه به صورت آزاد وارد این دانشگاه شده در شغل های مختلف فعالیت می‌کنند و به همین جهت کانون دانش آموختگان این دانشگاه با هدف کمک و ارتقای سطح علمی آنها ایجاد شده است.

معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی عنوان کرد: این دانشگاه با هدف بر طرف کردن مشکلات بازار کار و آموزش مهارت‌های شغلی به شاغلان تاسیس شده است.

بهرامی نسب اذعان داشت: تاسیس کانون فارغ التحصیلان در جهت حمایت هر چه بیشتر از دانش آموختگان ایجاد شده تا رصد مشکلات این افراد آسان تر صورت گیرد و مشکلات و موانع کاریشان برطرف شود.