سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران از کاهش شهریه واحدهای دانشگاه آزاد این استان تا سقف ۵۰ درصد خبر داد.

کلاس دانشگاه

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، کیومرث نیازآذری با بیان اینکه تمام رشته محل‌های واحدهای استان دارای مجوز هستند، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی بزرگ و ملی و در مقیاس و ارزش بین المللی است که با تصمیم کمیسیون دائمی هیات امنا و کاهش شهریه امکان تحصیل برای داوطلبان با شهریه کمتر و ارائه تسهیلات به وجود آمده است. با این مصوبه یک فرصت طلایی برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی به وجود آمده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه بیش از نیمی از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های استان در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران استخدام هستند، اظهار کرد: بیش از هزار و ۶۰۰ هیئت علمی در ۱۳ واحد و یک مرکز دانشگاهی در استان فعالیت دارند و علاوه بر این بزرگترین فضای آموزشی، آزمایشگاهی، کارگاهی، ورزشی و رفاهی در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برای استفاده داوطلبان و دانشجویان فراهم شده است.

وی در مورد رشته‌های مشمول کاهش شهریه گفت: این کاهش در بسیاری از رشته محل‌های تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته جزء رشته‌های علوم پزشکی است.

نیازآذری میزان تخفیف ویژه برای تمامی داوطلبان واحدهای سوادکوه و جویبار برای سال تحصیلی جدید را ۵۰ درصد در مقاطع مختلف عنوان کرد و ادامه داد: داوطلبان و علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به واحدهای دانشگاهی استان مراجعه کنند.

وی به آغاز انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری در رشته‌های مختلف به‌ویژه مجموعه علوم تجربی مانند پزشکی، داندانپزشکی، دامپزشکی، داروسازی، علوم آزمایشگاهی و غیره اشاره کرد و افزود: داوطلبان کنکور سراسری و داوطلبان ثبت نام در دوره های بدون آزمون برای ثبت نام به وب سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.azmoon.org مراجعه کنند.