سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیرکل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری جشنواره ملی ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی کشور خبرداد.

ایرجی کجوری مدیرکل فرهنگی وزارت علوم

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، فیض‌الله ایرجی در اختتامیه نخستین نشست سراسری معاونان فرهنگی موسسات غیرانتفاعی غیردولتی کشور در دانشگاه مازندران، با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه به دنبال برگزاری جشنواره ملی ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی هستیم، افزود: هماهنگی‌های لازم در این زمینه در حال انجام است.

ایرجی تاکید کرد: به دنبال تعمیم برنامه‌های فرهنگی در میان دانشگاه‌ها و دانشجویان موسسات غیردولتی و غیر انتفاعی بودیم که امیدواریم با این نشست محقق شود.

وی تصریح کرد: ۱۰۴ معاون و مهمان از موسسات آموزشی سراسر کشور در این نشست حضور پیدا کرده و حدود ۶۰ درصد از دعوت شدگان در این مراسم شرکت کردند که از این تعداد ۶۱ نفر معاون فرهنگی دانشگاه‌ها و ۴۳ نفر مدیر یا نماینده این موسسه‌ها بودند.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به برگزاری انتخابات مناطق موسسه‌های غیرانتفاعی و غیردولتی کشور در این نشست، اظهار کرد: بر اساس انتخابات صورت گرفته اسرافیلیان در منطقه یک از دانشگاه علم وفرهنگ، راستگو در منطقه ۲ از موسسه نوشهر، خواجه‌ای از منطقه ۳ از موسسه رشدیه تبریز، اخلاقی در منطقه ۴ از شهاب دانش قم، بوجار از منطقه ۶ از موسسه المهدی اصفهان، عباسی از موسسه زند شیراز در منطقه ۷، اسدی در منطقه ۸ از موسسه علامه جعفری رفسنجان و آرین‌نژاد از موسسه بینالود در منطقه ۹ برگزیده شدند.این در حالیست که نتایج انتخابات منطقه ۵ به حد نصاب نرسید.

ایرجی در پایان افزود:در این انتخابات اسرافیلیان به عنوان نماینده شورای دبیران مدیران فرهنگی در شورای دبیران مناطق وزارت علوم انتخاب شد.