سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیرکل فرهنگی معاونت فرهنگی وزارت بهداشت درخصوص "جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۰" این وزارتخانه گفت: دانشجویان و علاقه‌مندان به این جشنواره می‌توانند از اول مهر تا دی‌ماه جاری آثار خود را برای شرکت در این جشنواره ارسال کنند.

دکتر فراهانی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر حسالم الدین علامه در نشست خبری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، درخصوص “جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۰ ” گفت: این جشنواره در نیمه دوم سال تحصیلی ۹۵- ۹۶ (آخر بهمن و اوایل اسفند) به میزبانی وزارت بهداشت با هدف اصلاح و آسیب‌شناسی جشنواره قبل به صورت سراسری برگزار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: “جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۰ ” در چهار قسمت (آثار برتر، نویسندگان برتر، نشریات برتر و بخش ویژه) برگزار خواهد شد که بخش نویسندگان برتر برای اولین بار در چهار محور مجزا به این جشنواره اضافه شده است.

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت در پایان تاکید کرد: دانشجویان و علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره از اول مهر تا دی‌ماه فرصت دارند آثار خود را در سامانه‌ای که برای این منظور در نظر گرفته شده است، ثبت کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در ادامه این نشست دکتر نژادجواد مدیرکل دانشجویی معاونت فرهنگی وزارت بهداشت از ابلاغ آیین‌نامه کار دانشجویی به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد و گفت: براساس این آیین‌نامه تمامی دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی که علاقه‌مند به کار دانشجویی هستند می‌توانند در فعالیت‌های دانشجویی شرکت کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حقوق در نظر گرفته شده برای دانشجویانی که کار دانشجویی می‌کنند امسال ۱۵ درصد افزایش پیدا می‌کند. ۲۰ درصد از دانشجویانی که کار دانشجویی دارند و فعال‌تر هستند می‌توانند کار دانشجویی بیشتری را بپذیرند.