سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی از تهیه نسخه نهایی اطلس ظرفیت‌های علمی و فناورانه حوزه زیست فناوری در کشور خبر داد.

تست آزمایش خون دیابت فارن

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مصطفی قانعی، با اشاره به اقدامات ستاد توسعه زیست فناوری افزود: اطلس ظرفیتهای علمی و فناورانه حوزه زیست فناوری تهیه و منابع مالی آن نیز تامین شده است.

وی با تاکید بر این که نسخه نهایی اطلس ظرفیت‌های علمی و فناورانه کشور تا چند ماه آینده ارائه خواهد شد، اظهار کرد: این ستاد  بر اساس اسناد جاری، وظیفه حمایت، هدایت و هماهنگی موسسات و مراکز فعال و مرتبط با زیست‌فناوری را بر عهده دارد.

قانعی، با اشاره به جزئیات این اطلس، خاطرنشان کرد: این سند با اهتمام ظرفیت‌های فکری هر گروه پژوهشی، مرکز تحقیقاتی، پژوهشکده، قطب علمی و پژوهشگاه‌ها و همچنین پیشنهادات دانشگاه‌ها و مراکز علمی تهیه شده است.

وی تصریح کرد: این حمایت‌ها با این هدف صورت می‌گیرد که با مدیریت بسامان و پیگیری ماموریت محوری در هر واحد علمی بر یک عرصه اولویت دار اختصاصی و با هدف عمق بخشی به تسلط دانش و تحقق نیاز کاربردی کشور امکان حمایت‌های هدفمند اعتباری فراهم شود.

پایان پیام