سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- جمعی از دانشجویان و نخبگان دانشگاه صنعتی شریف بیش از ۷۰ مدال المپیادهای علمی کشوری و جهانی خود را به مقام معظم رهبری تقدیم کردند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در این مراسم ابراهیم رئیسی تولیت استان قدس رضوی، سردار محسن کاظمینی فرمانده سپاه محمد رسول الله و محمود فتوحی رئیس دانشگاه حضور داشتند.
در ابتدای مراسم سردار کاظمینی ضمن تقدیر از این اقدام گفت: از اینکه مدال های خودتان را تقدیم به ولی امر مسلمین می کنید، از شما قدردانی می کنم و این حرکت بزرگ را به شما تبریک می گویم.
کاظمینی تصریح کرد: می دانیم جوانان ما در حوزه علم و پژوهش و فرهنگ آینده خوبی را برای کشور رقم می زنند و ان شاءالله با وجود این جوانان بتوانیم قله های بلند را فتح کنیم.
در ادامه این مراسم تعدادی از دانشجویان و نخبگان دانشگاه صنعتی شریف به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

** مهمترین مولفه قدرت در کشور وجود جوانان انقلابی و مردم ولایتمدار است
حجت الاسلام رئیسی در ادامه ی این مراسم که در سالن همایش های موزه ملک برگزار شد گفت: اهدای مدال به مقام معظم رهبری نشان دهنده ظرفیت بالای این جوانان است و این اقدام پیام های زیادی را منعکس می کند.
وی گفت: اولین پیام این نشست حضور جوانان مستعد و توانمند در عرصه های علمی و دانش است که در این عرصه همواره افتخار آفرینی کردند.
رئیسی ادامه داد: این جوانان که مدال های خود را امروز به مقام معظم رهبری داده اند از بصیرتی برخوردارند که نشان دهنده توانمندی و فرهیختگی آن هاست.
وی با اشاره به اینکه مسئولان جوانان انقلابی را باور کنند و آن ها را در عرصه های مختلف کشوری دخالت دهند گفت: این جوانان می توانند گره های بسیاری را باز کنند، چنانچه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری همواره به معجزات انقلابی این جوانان و توانمندی آن ها در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی اشاره کرده اند.
رئیسی در بخش دیگری از سخنانش افزود: این جوانان با توجه به توانمندی که دارند می توانند قدرت اصلی کشور باشند و در عرصه های مختلف حضور داشته باشند؛ هم اکنون در بسیاری از کشورها قدرت، هسته ای و ذخایر هسته ای محسوب می شود در حالیکه در کشور ما قدرت اصلی جوانان برومند و انقلابی و مردم ولایتمدار هستند.