سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران- ایرنا- دانشگاه علم و صنعت ایران از سوم تا ششم شهریور ماه، میزبان چهلمین مسابقه ریاضی دانشجویی ایران خواهد بود.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا از دانشگاه علم و صنعت ایران، چهلمین مسابقه ریاضی دانشجویی ایران با رقابت بین ۳۵ تیم متشکل از دانشجویان نخبه ریاضی از دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی این دانشگاه علم و صنعت ایران و همکاری انجمن ریاضی کشور برگزار خواهد شد.
رقابت دانشجویان حاضر در این دوره از مسابقات در مواد «آنالیز ریاضی و توابع مختلط»، «جبر و جبر خطی» و «ریاضیات عمومی، ریاضیات گسسته و ترکیبیات، نظریه اعداد، احتمال» صورت می گیرد.
در ترکیب هر تیم، یک نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه به عنوان سرپرست و حداکثر پنج نفر از دانشجویان دوره کارشناسی علوم ریاضی هر دانشگاه حضور دارند.
آزمون تیم های شرکت کننده از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، سوم و چهارم برگزار می شود.
برترین های این رقابتهای دانشجویی در مراسم اختتامیه و توزیع مدال از ساعت ۹ صبح روز شنبه ششم شهریورماه مجتمع امام خمینی (ره) برگزار می شود، معرفی و تجلیل خواهند شد.
مسابقات ریاضی دانشجویی ایران از اعتبار بین المللی برخوردار است و نفرات برگزیده آن مورد توجه محافل علمی و دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور هستند.
علمی**۱۰۵۵**۲۰۱۷