سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مهلت ارسال آثار به دبیرخانه بیست و سومین دوره جشنواره‌ی کتاب سال دانشجویی و دومین دوره انتخاب کتاب سال دانشجویان فارسی‌نویس تا ۱۵ شهریورماه تمدید شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، بیست و سومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می‌شود. در بخش اصلی آثار دانشجویان در کلیه رشته‌ها اعم از گروه علوم پایه، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی و در بخش ویژه آثار منتشرشده با موضوعات «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» به مناسبت نام‌گذاری سال ۱۳۹۵ ازسوی مقام معظم رهبری و اشتغال و کارآفرینی در معرض داوری قرار می‌گیرند.

 شرایط شرکت در این فراخوان ضروری بودن هم‌زمانی دوره تحصیل دانشجو با زمان چاپ وانتشار اثر، دارا بودن مشخصات عمومی کتاب برای اثر منتشرشده و ارسال دو جلد از آن‌ها که در سال‌های ۹۳ تا ۹۵ انتشار یافته عنوان شده است. در بخش ترجمه کتاب هم مترجم باید کپی متن اصلی اثر را نیز به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

همچنین در این دوره جشنواره، برای دومین بار، آثار تولیدشده به زبان و خط فارسی توسط دانشجویان دیگر کشورها نیز پذیرفته و داوری می‌شود. این آثار در بخش ویژه مورد داوری قرار خواهد گرفت.

ناشران می‌توانند مستقیما آثار دانشجویی را به دبیرخانه کتاب سال دانشجویی ارسال کنند و از ناشرانی که بیشترین مشارکت را در انتشار آثار دانشجویی داشته‌اند، تقدیر می‌شود.

ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی جشنواره به آدرس www.isba.ir انجام می‌شود. ارسال دو جلد از اصل اثر به همراه فرم ثبت نام اینترنتی به دبیرخانه جشنواره ضروری است.

 علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران – خیابان انقلاب – خیابان فخررازی – خیابان شهدای ژاندارمری – پلاک ۷۲ صندوق پستی ۱۳۱۴۵-۱۱۶۳ سازمان انتشارات جهاددانشگاهی مراجعه کنند و با شماره تلفن ۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس بگیرند.