سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – نشست شورای پژوهش و فناوری منطقه ۴ دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی و فناوری کشور با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و مدیران کل این معاونت، روز چهارشنبه، سوم شهریورماه در دانشگاه بوعلی سینا برگزار می‌شود.

دکتر وحید احمدی، معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، این نشست با هدف بحث و بررسی در مورد مسائل و برنامه‌های حوزه پژوهش و فناوری کلان کشور و منطقه ۴ دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی و فناوری برگزار می‌شود و دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، دکتر غلامی رییس دانشگاه بوعلی سینا، دکتر دهقانی رییس مرکز منطقه‌ای علوم و فناوری و دکتر ختن‌لو دبیر شورای پژوهش و فناوری منطقه ۴ از سخنرانان این نشست هستند.

 ارائه گزارش توسط نماینده سازمان استاندارد استان همدان در خصوص روند صدور مجوز برای اعطای گواهی ایزو ۱۷۰۲۵، استفاده از  توان تجهیزاتی آزمایشگاه‌های علمی دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی و فناوری منطقه ۴ به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد بخش دیگری از این نشست است.

بر اساس این گزارش، دکتر وحید احمدی در سفر خود به استان همدان از مراکز پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه بوعلی سینا و پارک علم و فناوری این استان بازدید می‌کند.

بر اساس این گزارش، منطقه ۴ دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی و فناوری شامل استان‌های همدان، قم، مرکزی و قزوین است.