سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم،تحقیقات و فناوری با اشاره به برنامه‌های این معاونت در سال تحصیلی جدید گفت: در سال تحصیلی جدید دعوت از مسؤولین برای حضور بیشتر در دانشگاه‌ها و پاسخگویی به دانشجویان بیشتر از گذشته خواهد بود.

سید ضیا هاشمی

دکتر سید ضیا هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه برنامه‌های جاری این معاونت در سال تحصیلی جدید همانند سال‌های گذشته اجرا خواهد شد، افزود: برنامه‌های جاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در سال تحصیلی جدید نه تنها طبق روال همیشه، بلکه به صورت گسترده‌تر ادامه خواهد داشت.

وی درمورد برنامه ویژه معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم توضیح داد: برنامه ابتکاری و ویژه معاونت فرهنگی اجتماعی در سال تحصیلی جدید، توسعه، گفت‌وگو و تبادل نظر و فراهم کردن زمینه برای تبادل و گفت‌وگوی بیش از پیش تشکل‌ها و فعالان دانشجویی با یکدیگر است.

معاون فرهنگی اجتماعی وزیرعلوم تصریح کرد: همچنین ارتباط تشکل‌ها و فعالان دانشجویی با مسؤولان دانشگاه و سایر مسؤولان دولتی امسال در قالب برگزاری جلسات، میزگردها، توسعه کرسی‌های آزاداندیشی و دعوت کردن از مسؤولین برای حضور بیشتر در دانشگاه‌ها و پاسخگویی به دانشجویان بیشتر از گذشته خواهد شد.