سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: از ابتدای دولت یازدهم تا کنون شاخصهای مختلف در دانشگاهها رشد ۴۰ تا ۸۰ درصدی داشته است.

پی اچ دی آزمون : سید ضیاء هاشمی یکشنبه شب در حاشیه نشست سراسری سالیانه مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاههای کشوردر مشهد در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: همانطور که نشریات در سطح ملی رشد فوق العاده ای داشته است نشریات دانشجویی نیز از دو هزار و ۸۰۰ نشریه در ابتدای دولت یازدهم به چهار هزار و ۳۰۰ نشریه افزایش یافته است.
وی اظهار کرد: بر مبنای دانشگاه اسلامی در حوزه فرهنگی چارچوب و سند راهبردی وجود دارد که فعالیتهای گوناگون در حوزه های فرهنگی ،اجتماعی،علمی و دینی انجام می شود و هیچگونه بی توجهی فرهنگی در دانشگاهها انجام نمی گیرد.
هاشمی با بیان اینکه شاخصهای کمی و عمقی فعالیتهای دانشجویی نیز رو به رشد است، گفت: کانونهای علمی فرهنگی نیز حداقل ۴۰ درصد رشد داشته اند.
وی با اشاره به توسعه فضای گفت و گو و مشارکت در محیطهای دانشگاهی و مردود بودن سیاه نمایی و جوسازی علیه دانشگاهها تاکید کرد: هیچ نهاد رسمی از فعالیتهای خارج از چارچوب قانونی حمایت نمی کند و رفتارهای خارج از قانون مطرود است.
نشست سالانه مسئولان بسیج دانشجویی ۱۵۰ دانشگاه کشور به مدت پنج روز در مشهد ادامه دارد.
۷۵۰۷/۶۰۱۲