دانشگاه هنر سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – کانون بین رشته ای علمی و فرهنگی مطالعات هنر در دانشگاه هنر تهران تأسیس شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، کانون بین رشته ای علمی و فرهنگی مطالعات هنر دانشگاه هنر با تمرکز بر پژوهش در عرصه هنر به صورت علمی و منطقی و همچنین با نگاهی جدید و فراتر از موضوعات پیشین که اغلب مبنایی تکراری دارند، فعالیت خود را آغاز کرد.

با توجه به نگاه مقام معظم رهبری در رابطه با چشم انداز ۱۴۰۴ و همچنین نامگذاری سال ۱۳۹۵ با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، کانون بین رشته‌ای علمی و فرهنگی مطالعات هنر در نظر دارد با چنین رویکردی، فعالیتی نوین در دانشگاه هنر تهران به جریان بیاندازد.

برآورده کردن چنین رویکردی، سبب شده که کانون مطالعات هنر اهداف و رویکردهایی را اتخاذ کند که از مهمترین آنها می توان به ارتقا سطح کیفی و رتبه علمی دانشگاه هنر، ایجاد موقعیت شغلی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه هنر، برپایی جشنواره و نمایشگاه های فصلی، سالانه و دوسالانه، برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه پژوهش های علمی و تخصصی و  برقراری ارتباط علمی، فرهنگی بین انجمن ها، کانون ها، بنیادها، پژوهشگاه ها، مراکز و دانشگاه ها اشاره کرد.