کراپ‌شده - مسابقات قرآنی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – اسامی برگزیدکان بخش کتبی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، برگزیدگان بخش کتبی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در هفت رشته احادیث اهل بیت (ع)، احکام، مفاهیم نهج البلاغه،  سیره معصومین، صحیفه سجادیه، ترجمه و تفسیر و همچنین حفظ موضوعی در سه رده اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور  اعلام شده است.

اسامی نفرات برتر هر رشته بر اساس حروف الفبا اعلام شده و رتبه اول تا سوم این رشته‌ها در مرحله نهایی جشنواره که در مهرماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد، اعلام خواهد شد.

اسامی اعلام شده در کلیه رشته‌های بخش کتبی به غیر از رشته «احادیث اهل بیت در بخش دانشجویی»، قطعی بوده و برگزیدگان در مرحله نهایی جشنواره از رتبه کسب شده خود مطلع خواهند شد.

در رشته «احادیث اهل بیت در بخش دانشجویی» به علت کسب نمره کامل آزمون توسط ۱۹ نفر از شرکت‌کنندگان، آزمون مجددی چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن اجتماعات صندوق رفاه دانشجویان برگزار می‌شود.  منبع این آزمون کل کتاب « آشنایی با احادیث اهل بیت» بوده و آزمون به صورت تشریحی برگزار خواهد شد.

اسامی برگزیدگان بخش کتبی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در سایت معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت درج شده است.