سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز انتخاب رشته های با آزمون این دانشگاه از امروز(یکشنه) خبر داد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، مجتبی علوی فاضل گفت: انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۵ شهریور ماه ادامه دارد و داوطلبان برای نام نویسی در این دوره ها باید به پایگاه های اینترنتی به نشانی WWW.AZMOON.ORG و یا sanjesh.iau.ac.ir مراجعه کنند.
وی افزود: داوطلبان با استفاده از نمره، رتبه و شناسه ای که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کرده اند می توانند برای انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.
علوی فاضل با بیان اینکه هر داوطلب می تواند ۲۰ رشته محل انتخاب کند، گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز همزمان با آغاز نام نویسی در پایگاه اینترنتی یاد شده منتشر می شود و به داوطلبان توصیه می شود انتخاب رشته خود را براساس نمره و علاقه مندی انجام دهند.
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: هزینه نام نویسی در دوره های با آزمون ۳۲۰ هزار ریال است که از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و از طریق سایت یاد شده قابل پرداخت است. همچنین نتایج نهایی دروه های با آزمون در دهه سوم شهریور و از طریق سایت اینترنتی به نشانی WWW.AZMOON.COM اعلام می شود.
علوی فاضل افزود: ظرفیت پذیرش در دوره های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی حدود ۵۵ هزار نفر است.
انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۵ مرداد ماه آغاز شده است.