سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – موضوع تاسیس واحد برون مرزی دانشگاه آزاد در گرجستان در جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای این دانشگاه آزاد بررسی و تصویب شد.

آرم دانشگاه آزاد

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در این جلسه تراز مالی و عملکرد و بودجه سال ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی بررسی و پس از قرائت گزارش توسط معاونت‌های اداری مالی، برنامه‌ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان، خزانه‌دار دانشگاه، حسابرس هیات امنا، تراز مالی و بودجه و عملکرد ۱۳۹۴ دانشگاه تصویب شد و جهت ارائه جامع‌تر به هیات امنای مرکزی، مقرر شد ملاحظات مطرح شده در جلسه در کارگروهی بررسی و گزارش آن جهت ارائه در هیات امنای مرکزی تدوین شود.

همچنین در این جلسه عضویت عاملین خزانه دار (واحدهای دانشگاهی که عامل خزانه دار دارند) در کمیسیون معاملات واحدها مطرح و به تصویب اعضا رسید.

الحاق تبصره‌ای به آیین نامه مالی معاملاتی دانشگاه آزاد اسلامی از دیگر مصوبات این جلسه بود که به موجب آن مقرر شد، علاوه بر موارد قابل قبول ضمانت در این آیین نامه نظیر (سفته و ضمانت نامه بانکی) ، چک نیز افزوده شود که در این صورت تصویب کمیسیون معاملات مرکزی دانشگاه الزامی است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، تاسیس واحد برون مرزی در گرجستان و همچنین پیشنهاد واحد افغانستان در جهت سیاست تعدیل شهریه در این واحد نیز از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود که با اکثریت آرا به تصویب رسید.