سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان گفت:مرکز جامع رشد واحدهای فناور این دانشگاه در هفته دولت افتتاح می شود.

شرکت های دانش بنیان

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، قربان شهریاری با اعلام این خبر اظهار کرد: دانشگاه پیام نور استان گلستان، در راستای تحقق شعار امسال با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» با ثبت نخستین شرکت دانش‌بنیان پیام نور استان به نام «فرادیس مهر هیرکان» در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی و محیط زیست و با پیگیری‌های به عمل آمده موفق به اخذ مجوز راه‌اندازی مرکز جامع رشد واحدهای فناور گلستان شد.

وی افزود: دیگر پروژه‌های عمرانی در حال ساخت دانشگاه پیام نور استان مانند ساختمان اداری ستاد استان به مساحت ۱۳۵۰ متر مربع در گرگان و پروژه ساختمان آموزشی واحد بندر گز به مساحت ۲۲۰۰ مترمربع است.

رییس دانشگاه پیام نور استان گلستان تصریح کرد: پروژه ساختمان آموزشی واحد کلاله نیز به مساحت  1626 متر مربع با پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۵ درصد در حال اتمام است و در هفته دولت امسال شاهد افتتاح حداقل یکی از این پروژه‌ها نیز خواهیم بود.

شهریاری افزود: مدیران و مسؤولان دانشگاه پیام‌نور باید با آسیب‌شناسی عملکرد سال گذشته با تاکید بر شعار سال برنامه بخش‌های خود  را در سال‌جاری اعلام کنند.

رییس دانشگاه پیام‌نور استان گلستان با بیان اینکه ۲۵ درصد از دانشجویان استان گلستان در دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند، گفت: هم‌اکنون حدود ۱۸ هزار دانشجو در دانشگاه پیام‌نور مشغول به تحصیل هستند.

وی اظهار کرد: سیاست اقتصاد مقاومتی با فناوری و علوم دانش‌بنیان گره خورده و از آن جا که قانون مربوطه نیز تصویب شده، بستر لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی با فناوری در گلستان فراهم است.