مسعود پزشکیان سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در این بازدید گفت: اقدامات صورت گرفته در راستای کیفی سازی دانشگاه آزاد اسلامی بویژه حوزه علوم پزشکی قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی دارای اختیار دستوری نیست به همین خاطر برای رفع محدودیت ها و موانع بر سر راه دانشگاه آزاد اسلامی باید نمایندگان را قانع کنید با این وجود بنده برای حمایت از این دانشگاه هر کمکی که بتوانم انجام خواهم داد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در سیستم آموزشی کشور نقص های زیادی دیده می شود، تناسب میان آموزش ها، کیفیت، هزینه بخشی و کارآیی از جمله مواردی است که باید مدنظر قرار گیرد.

پزشکیان درخصوص نحوه ارائه خدمات آموزشی و درمانی در بیمارستان های دانشگاه آزاد اسلامی نیز گفت: هرگونه تحقیقی که در جامعه انجام می شود باید جامعه محور و در راستای حل مشکلات جامعه باشد، بیمارستان های وابسته به دانشگاه های پزشکی نباید تنها به آموزش درمان بیماران بستری بپردازند.

وی تاکید کرد: جدایی آموزش از مهارت بی معنی است و بیمارستان های آموزشی باید به این مهم توجه داشته باشند.