سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مهلت انتخاب رشته دستیاری ۹۵ : رئیس مرکز سنجش اموزش پزشکی از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون دستیاری ۹۵ تا ساعت ۲۴ جمعه ۲۹ مرداد ماه خبر داد.

مهلت انتخاب رشته دستیاری 95

مهلت انتخاب رشته دستیاری ۹۵

دکتر محمد حسین پورکاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب اظهار کرد: از بین ۶۰۰۰ داوطلب مجاز انتخاب به انتخاب رشته تا کنون ۴۰۰۰ نفر انتخاب رشته کرده اند و داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشدند تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۹ مرداد ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش اموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir/ نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: در آزمون دستیاری امسال ۳۳۹۰ نفر پذیرفته خواهند شد. بنابراین داوطلبانی که هنوز موفق به انتخاب رشته نشده‌اند فقط تا مهلت تعیین شده می‌توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند چرا که این فرصت دیگر تمدید نخواهد شد.

رئیس مرکز سنجش اموزش پزشکی در پایان توصیه کرد: داوطلبانی که انتخاب رشته خود را انجام داده اند مجدد به سایت سنجش پزشکی مراجعه نکنند، مواردی وجود دارد که یک داوطلب به علت وسواس زیاد بعد از انتخاب رشته  ۴۰ بار به سایت مراجعه کرده است. چرا که به علت محدود بودن پنهای باند سرعت عملکرد سایت پایین و انتخاب رشته داوطلبان دیگر را با مشکل مواجه می کند.