سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برگزاری نمایشگاهی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با هدف ارائه دستاوردهای ستاد توسعه زیست فناوری و ستاد توسعه نانو با هدف ارائه آخرین دستاوردهای این دو ستاد خبر داد.

زیست فناوری

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مصطفی قانعی گفت: از ۳۰ مرداد تا سوم شهریورماه امسال نمایشگاه دستاوردهای حوزه ستاد زیست فناوری و ستاد نانوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه با هدف ارائه دستاوردهای این دو حوزه به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و ارائه گزارشی از نحوه هزینه بودجه‌های دریافتی در توسعه فناوری بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی است تا در صورت لزوم بودجه‌های بیشتری در این حوزه تزریق شود.

به گفته قانعی، این نمایشگاه‌ها به صورت دوره‌ای و برای دستگاه‌ های فعال در حوزه توسعه فناوری برگزار می‌شود و هفته گذشته نیز نمایشگاهی از دستاوردهای مجموعه‌های جهاد دانشگاهی برگزار شد.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی شنبه هفته آینده در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بازگشایی شده و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.