سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – سمینار آموزشی «نحوه نگارش پرونده فنی محصولات سلولی، بافت و ژن» به همت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

درمان سلول بنیادی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، ستاد توسعه علوم و فناوری سلول‌های بنیادی با همکاری سازمان غذا و دارو و انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران اقدام به برگزاری سمینار آموزشی با موضوع «نحوه نگارش پرونده فنی محصولات سلولی، بافت و ژن» در تاریخ۲۸ مرداد ماه امسال در محل سالن آمفی تئاتر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کرده است.

این سمینار آموزشی با تدریس کارشناس ارشد اداره بیولوژیک سازمان غذا و دارو دایر می‌شود که در آن نگارش محصولات سلولی در فرمت Common technical document آموزش داده می‌شود.

بر اساس این گزارش، انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران به منظورساماندهی تمام امور مربوط بخ تولید و صادرات  محصولات بیوتکنولوژی پزشکی و همچنین ایجاد هماهنگی و انسجام در بین فعالین عرصه مذکور تشکیل شده است که با افزایش سطح قدرت چانه‌زنی این صنف در بازارهای داخلی و  خارجی و در مواجهه با سازمان‌های داخلی و ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی و با هدف مدیریت مدنی و صنفی در امر تولید مشغول به کار است.