سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول از راه‌اندازی شبکه پژوهشی این دانشگاه تا شهریور ماه خبر داد.

1419167722487_2.jpg

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر فریدون نیروزاد اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی دزفول سه سال است که از دانشکده به دانشگاه ارتقا یافته و دانشگاه جوانی محسوب می‌شود با این وجود سیاست ما استفاده از تمام ظرفیت‌های دانشگاه و کیفی و کاربردی‌ کردن آموزش‌ها است تا تحقیقات به سمت کارهای بنیادین و کاربردی پیش برود.

وی ایجاد و راه‌اندازی شبکه پژوهشی دانشگاه را یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در ماه‌های اخیر عنوان کرد و گفت: پیش از این کارهای تحقیقاتی باید از طریق کارشناس‌ها به‌صورت دستی بررسی می‌شد که این مسأله با توجه به افزایش اعضای هیأت‌ علمی و گسترش دانشگاه کارها را با کُندی مواجه می‌کند.

نیروزاد افزود: با استفاده از این شبکه می‌توان کارهای تحقیقاتی را به سامانه ارائه داد و اگر کار تکراری بود و یا احتمال سرقت علمی یا کپی‌برداری آن وجود داشته باشد، به‌ صورت خودکار پذیرفته نمی‌شود. درواقع کارها بدون نیاز به حضور فیزیکی کارشناسان و از طریق سامانه با سرعت و صحت بالا انجام می‌شود.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با بیان این‌که راه‌اندازی این سامانه حدود ۶۰ میلیون هزینه در بر داشته است، گفت: این سامانه تا شهریورماه راه‌اندازی می‌شود.