وزارت علوم سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – جمعی از اعضای شوراهای صنفی دانشگاه های کشور جلسه هم اندیشی و نشست خود را مقابل ساختمان وزارت علوم برگزار کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، اعضای شوراهای صنفی دانشگاه های کشور درخواست برگزاری هم اندیشی داشتند که مسئولان آموزش عالی کشور این درخواست را غیر قانونی اعلام کردند بنابراین این دانشجویان نشست خود را مقابل وزارت علوم برگزار کردند.

اعضای شوراهای صنفی دانشگاه های کشور قرار بود که نشست خود را طی روزهای ۲۵ و ۲۶ مردادماه در دانشگاه شیراز برگزار کنند که این نشست از سوی مسئولان آموزش عالی لغو شد.

به گفته اعضای شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه های کشور باتوجه به لغو این نشست، دانشجویان تصمیم به برگزاری نشست خود در وزارت علوم را دارند و اگر مسئولان اجازه ورود به دانشجویان را ندهند آنها نشست خود را مقابل این وزارتخانه برگزار خواهند کرد.

یکی از این دانشجویان تاکید کرد که ظهر امروز جمعی از اعضای شوراهای صنفی دانشجویی دانشگاه های کشور مقابل وزارت علوم جمع شدند و باتوجه به اینکه تاکنون مسئولین این وزارتخانه جوابی به خواسته دانشجویان نداده اند تصمیم به برگزاری نشست خود در مقابل وزارت علوم گرفته ایم.