حوزه علوم اسلامی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان از توسعه فعالیت های تربیتی و اخلاقی در مراکز دانشگاهی خبر داد .

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، افتتاحیه نشست سراسری قرارگاه جهاد علمی فرهنگی، حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در دانشگاه صنعتی اصفهان آغار به کار کرد .

حجت الاسلام روح الله حریزاوی دراین نشست گفت: تربیت انسان از مسایل اساسی در حوزه علوم اسلامی است که ابزارهای رسیدن به این هدف، ایجاد هسته های تربیتی و گروه های جهاد علمی فرهنگی است  که تشکیل قرارگاه نیز با همین هدف طراحی شده است تا شاهد اجرایی شدن اهداف حوزه علوم اسلامی توسط خود دانشجویان در مراکز دانشگاهی باشیم.

وی ادامه داد: تغییر رویکرد حوزه از برنامه های آموزشی به فعالیت های تربیتی از مهمترین برنامه ها در سال گذشته بوده است که توسعه فعالیت های تربیتی و اخلاقی در مراکز دانشگاهی نیز همچنان در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان افزود: جریان های زنده دانشجویی باید مسئوولیت اجرایی شدن اهداف حوزه علوم اسلامی در مراکز دانشگاهی را برعهده گیرند که با تشکیل گروه های جهاد علمی فرهنگی در مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گام های نخستین برای این حرکت در برداشته شده است.

وی تربیت دانشجوی مومن متعبد انقلابی را مهمترین هدف حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان اعلام کرد.