سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، از آزادگان این وزارتخانه تجلیل کرد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز دوشنبه ایرنا، محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فن آوری با اهدای لوح از آزادگان این وزارتخانه تجلیل کرد.
در این مراسم علاوه بر وزیر، قائم مقام وزیر، حسن نوروزی نماینده مجلس، رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی، علی رخشانی مهر رئیس مرکز بسیج اساتید و کارکنان و نیز کارکنان وزارت حضور داشتند.
براساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام رضوان طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی با تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی بر ضرورت تکریم آنان تکید کرد و گفت: آزادگان با ایمان راسخ خود تمام فشارهای اسارت را تحمل کردند و با الگو قرار دادن اخلاق اسلامی در روابط اجتماعی خود در اردوگاهها، با عزت و سربلندی به میهن بازگشتند.
در ادامه این نشست،محمد سعید تسلیمی قائم مقام وزیر علوم گفت: برگزاری برنامه ها و مناسبت های مختلف در خصوص دوران دفاع مقدس باعث می شود خاطرات، فداکاری ها و رشادت های رزمندگان اسلام و علی الخصوص آزادگان سرافراز در اذهان تجدید شود.
بر اساس این گزارش، حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مجلس و آزاده دفاع مقدس گوشه ای از خاطرات دوران اسارت ده ساله خودرا بیان کرد.

** گسترش همکاری دانشگاه های تهران و بصره
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، هیات عراقی به سرپرستی ضیا الفکیکی رئیس گروه علوم صنایع غذایی و علی الخضیر مسئول آزمایشگاه مرکزی دانشکده کشاورزی دانشگاه بصره از پردیس ابوریحان و گروه صنایع غذایی دانشگاه تهران بازدید کردند.
در این بازدید بر توسعه همکاری های علمی، پژوهشی، انجام پروژه های مشترک تحقیقاتی، استفاده از امکانات آزمایشگاهی، کمک به تجهیز آزمایشگاه های دانشگاه بصره و تبادل استاد ودانشجو تاکید شد.

** برگزاری کارگاه آموزش پیشگیری از خودکشی در دانشگاه خواجه نصیر
مرکز مشاوره دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی کارگاه آموزش پیشگیری از رفتارهای خودکشی را برای کارشناسان مرکز مشاوره این دانشگاه برگزار کرد.
کارگاه آموزش پیشگیری از رفتارهای خود آسیب رسان ویژه کارشناسان مرکز مشاوره این دانشگاه و به سفارش معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.
این دوره با حضور دکتر شهربانو قهاری اجرا شده و به مصاحبه بالینی و ارزیابی افکار خودکشی و ارائه راهکارهای درمانی اختصاص یافت.