سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – همزمان با برگزاری چهارمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس از برترین محصولات این پارک رونمایی خواهد شد.

پارک فناوری پردیس

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، چهارمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس، فردا سه‌شنبه ۹ شهریور ماه در پارک فناوری پردیس با حضور مدیران عامل واحدهای فناور عضو پارک برگزار می‌شود.

این اجلاس هرساله با هدف ارائه گزارش یک ‌ساله عملکرد پارک، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین شرکت‌های عضو پارک و سازمان و اشخاص حقوقی همکار در زمینه‌های مختلف با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار می‌شود.

در این رویداد از برترین‌های پارک فناوری پردیس، در حوزه‌های مختلف تقدیر به عمل می‌آید. رونمایی از آخرین دستاوردهای فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی از دیگر برنامه‌های اصلی این رویداد است.

شرکت‌هایی که محصولاتشان در این دوره از اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس رونمایی می‌شود، علاوه بر بهره‌مندی از فرصت‌ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی، می‌توانند از مزایایی چون بهره‌مندی از لیزینگ محصول رونمایی شده تا سقف ۲ میلیارد ریال، قرار گرفتن در بخش ویژه‌های سامانه فن‌بازار به مدت یک‌ماه برخوردار شوند.

این محصولات منتخب همچنین به صورت رایگان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷ عرضه خواهند ‌شد.