دانشگاه پیام نور سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون اداری، مالی وعمرانی دانشگاه پیام نور گفت: ۶۰ طرح در هفته دولت و ۱۰۰ طرح در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، فیصل حسنی گفت : خوشبختانه دانشگاه پیام نور در مسیر توسعه علمی دراقصی نقاط کشور با وجود تنگناهای مالی مسیرهای مثبتی را طی کرده و در هفته دولت ۶۰ طرح بزرگ این دانشگاه افتتاح می شود.

وی با اشاره به طرح های نیمه تمام دانشگاه پیام نور در سراسر کشور افزود: حدود ۴۵۰ طرح عمرانی در کشور وجود دارد که از این تعداد ۹ طرح متعلق به استان گیلان است .

معاون اداری، مالی وعمرانی دانشگاه پیام نورافزود: ساختمان آزمایشگاه و سالن ورزشی پیام نور رشت و مجتمع آموزشی واحد آستارا از طرح های تکمیل شده است که فقط از لحاظ تاسیسات باید تجهیز شوند.

وی با بیان اینکه ۶۰ طرح در هفته دولت و ۱۰۰ طرح در دهه فجر افتتاح خواهد شد، اضافه کرد: یک سوم این طرح ها امسال و دو سوم باقی مانده طی سه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی گفت: اسامی ۱۰۰۰ نفری که در آزمون ادواری قبول شده اند به دولت اعلام شده است تا بر اساس ردیف بودجه ای که از طرف دولت تخصیص می یابد به پیمانی تغییر وضعیت دهند .

وی همچنین اعلام کرد: با توجه به رسالت وشعار دانشگاه پیام نور مبنی بر گسترش مرزهای دانش در کشور، این دانشگاه مردمی با استفاده از تمامی ظرفیت ها ی دولتی وکمک از خیرین و مردم نسبت به توزیع عدالت آموزشی در ایران اسلامی اهتمام می ورزد و دراین راستا، کمترین میزان شهریه را از دانشجویان اخذ می کند.

وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور دانشگاه کم هزینه ای است و با توجه به روند الکترونیکی شدن تحصیلات در دانشگاه پیام نور نوید توسعه وگسترش روزافزون دانشگاه پیام نور در آینده فراهم شده است .