سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز، از جذب محقق در تمامی رشته‌های فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی در این دانشگاه خبر داد.

محقق دانشمند

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر محمد مقدم واحد با اعلام این خبر گفت: این دانشگاه به منظور استفاده از پتانسیل‌های موجود جهت انجام پروژه‌های اولویت‌دار و تقاضا محور از بین فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری داخل و خارج از کشور محقق فرادکتری جذب می‌کند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه جذب محقق در تمامی رشته‌های فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی که گروه تحقیقاتی فعالی در آن زمینه در دانشگاه تبریز وجود دارد صورت می‌گیرد، افزود: حداکثر زمان دوره فرادکتری یک سال بوده و در صورت احراز شرایط قابل تمدید برای یک‌سال دیگر خواهد بود.

به گفته معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز این دوره‌ها با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور اجرا می‌شود.

بر اساس این گزارش، متقاضیان می‌توانند رزومه خود را به پست الکترونیکی technology_affairs@tabrizu.ac.ir ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های  04133393528و ۰۴۱۳۳۳۴۸۹۲۲ مدیریت امور فناوری دانشگاه تبریز تماس بگیرند.