سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدرسه تابستانی سلول‌های بنیادی برای نخستین بار توسط شبکه طب بازساختی و سلول‌های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و با پشتیبانی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی به مدت ۵ روز برگزار می‌شود.

سلول بنیادی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، این مدرسه از سوی شبکه طب بازساختی و سلول‌های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان، فارغ التحصیلان و علاقه‌مندان به مباحث سلول‌های بنیادی و تکنیک‌های آزمایشگاهی ایجاد شده است.

دوره  مذکور به صورت کاملاً عملی و در قالب گروه‌های چند نفره، از ۳۰ مردادماه در دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه آغاز می‌شود و تا سوم شهریورماه ۹۵ به مدت پنج  روز ادامه خواهد یافت. 

کارگاه ها به صورت دوره‌های آموزشی کوتاه مدت برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با کشت سلول‌های بنیادی و تکنیک‌های متداول سلولی آشنا خواهند شد.

زمان بندی کارگاه‌ها در اولین دوره مدرسه تابستانی به گونه‌ای است که شرکت کنندگان می‌توانند با توجه به علاقه خود و مباحث مطرح شده در کارگاه‌ها، در یک یا چند دوره آموزشی شرکت کنند.

بر اساس این گزارش، در پایان هر دوره نیز گواهینامه معتبر شرکت در کارگاه از طریق شبکه طب بازساختی و سلول‌های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

این مدرسه تابستانی در تهران، بزرگراه شهید چمران، میدان شهید شهریاری، بلوار دانشجو، دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دایر می‌شود.