سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حمایت کریدور برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در دوازدهمین نمایشگاه Health Asia + Pharma Asia خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مالک سعیدی از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در دوازدهمین نمایشگاه Health Asia + Pharma Asia  خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه ۳۰ شهریور ماه تا اول مهرماه امسال در کراچی پاکستان برگزار می‌شود و شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

سعیدی با اشاره به اینکه حدود ۴۵ کشور از سراسر دنیا به صورت غرفه‌دار در این نمایشگاه شرکت می‎کنند، ادامه داد: نمایشگاه سلامت و داروی آسیا در بخش‌های لوازم آزمایشگاهی، مواد مؤثره در ساخت داروها، بسته‌بندی و تولید ظروف دارویی، ماشین‌آلات ساخت دارو، ملزومات اتاق عمل و لوازم بیمارستانی و پروتز برگزار می‌شود.

وی همچنین عنوان کرد: بر این اساس کریدور از شرکت‌های دانش‌بنیانی که در ارزیابی آمادگی صادراتی‌شان (ERA)، جزء شرکت‌های برتر صادراتی و یا توانمند صادراتی قرار بگیرند و در این نمایشگاه شرکت کنند، در قالب آیین‌نامه حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های خارجی، حمایت خواهد کرد. این حمایت شامل بخشی از هزینه‌های اجاره‌ فضای غرفه، غرفه‌سازی و حمل‌ونقل تجهیزات است.