سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – شرکت آدیداس با هدف تسریع روند تولید خود و خدمت رسانی هر چه سریعتر به مشتریان،در خط تولید خود قصد دارد تا از ربات‌ها استفاده کند.

adidasspeedfactory.jpg

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا به نقل از گیزمگ، در اواخر سال گذشته، آدیداس تصمیم گرفت تا پس از ۳۰ سال بار دیگر در سال ۲۰۱۶ برای تولید کفش به آلمان برگردد.

این شرکت بزرگ با در نظر داشتن این ایده کارخانه‌ای به نام ““Speedfactory را ایجاد کرد که خط تولید آن توسط ربات ها اداره می‌شود.

مقامات این شرکت اعلام کردند که قرار است در سال ۲۰۱۷ نظیر این کارخانه در آمریکا نیز ساخته شود.

این  غول ورزشی جزئیات بیشتری را در مورد این پروژه به اشتراک گذاشته و اعلام کرده است که تاسیسات تولید در آمریکا در آتلانتا بنا خواهد شد.

این کارخانه که در حدود  6.874 متر مربع تا پایان سال آینده به طور کامل به بهره برداری خواهد رسید و این شرکت قصد دارد تا ۵۰،۰۰۰ جفت از این کفش‌های ورزشی را در این کارخانه‌های خودکار تولید کند.

احداث این کارخانه برای شرکت آدیداس فواید زیادی را به همراه خواهد داشت.اویلن مسئله این است که این کارخانه سالهای سال است که به بهره کشی و بیگاری از کارگران محکوم بوده و در این زمینه درگیری‌های بسیاری را داشته است.

از سوی دیگر ، تولید یک جفت کفش ورزشی آدیداس از مواد خام توسط ربات‌ها پنج ساعت زمان نیاز دارد در حالی که همین کفش در کارخانه‌های آسیایی  طی چند هفته زمان تولید می‌شود.

همچنین این شرکت با استفاده از ربات‌ها می‌تواند تنها محصولاتی را که فروش خوبی دارند، تولید کند و از هزینه تولید و انبار محصولاتی که فروش نمی‌روند، کاسته خواهد شد.