سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان گفت: همکاران ما در ایسنا با حداقل امکانات بزرگ‌ترین کارها را انجام می‌دهند که به دلیل دید بلند و عشق بزرگ آنهاست.

ایسنا

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، رضا کامیاب مقدس پیش از ظهر امروز ۲۱ مرداد ماه در مراسم افتتاح دفتر جدید خبرگزاری ایسنا در کرمان و مراسم روز خبرنگار با حضور مدیرعامل ایسنا، اظهار کرد: کار خبر و رسانه کار سخت و پیچیده‌ای است و زندگی در دنیای امروز با رسانه و خبر در هم تنیده است و رسانه‌ها در مسائل اجتماعی و شکل گیری حکومت‌ها اثرگذار هستند.

وی افزود: امروز سیاست و اداره جامعه تفاوت ماهوی با قرن های گذشته دارد و دولت‌ها شفاف سازی و دولت شیشه‌ای را افتخار خود می‌دانند که این امر مرهون تلاش و فعالیت خبرنگاران است.

کامیاب مقدس تصریح کرد: در حالی که با انقلاب و تحول در حوزه فناوری روبه رو هستیم، هر فرد می‌تواند خبرنگار باشد و هم در لحظه دسترسی به خبر داشته باشد.

وی با تقدیر از تلاش‌های موثر و خالصانه همکاران در خبرگزاری ایسنا، افزود: همکاران ما با حدقل امکانات بزرگترین کارها را انجام می‌دهند که به دلیل دید بلند و عشق بزرگ آنهاست.

رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان با گرامیداشت یاد شهید اسماعیل عمرانی خبرنگار ایسنای کرمان گفت: نخستین عکس‌های مخابره شده از زلزله زرند متعلق به این خبرنگار شهید است.

وی افزود: علی رغم اینکه بیشترین تعداد مطبوعات و نشریات را در استان کرمان داریم، شاید کمترین میزان پرونده های مربوط به مطبوعات وجود دارد و رسانه در فضای مطلوبی در استان کار می‌کنند.

کامیاب مقدس بیان کرد: امیدواریم با تلاش همکاران در خبرگزاری ایسنا، بتوانیم مشکلات را به درستی منعکس و اقدمات خوب انجام شده در استان را در راستای امیدبخشی به مردم اطلاع رسانی کرده و چشم و گوش مردم باشیم.