سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا گفت: پیش‌بینی می‌شود تعداد دانشجویان این دانشگاه از ۶۲۶ نفر در حال حاضر به هزار نفر در مهرماه ۹۵ افزایش یابد.

آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار ایسنا، حمید کریم زاده در نشستی خبری با اشاره به طرح‌های اجرا شده برای توسعه و تجهیز دانشگاه آزاد شهرضا، اظهار کرد: روند شتابان و رو به رشد دانشگاه شهرضا بر اساس اسناد بالا دستی و چشم‌انداز علمی کشور تهیه و در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: تعداد ۶۲۸ دانشجوی این دانشگاه در حال حاضر در ۶ رشته و ۸ گرایش در مقاطع کاردانی و کارشناسی مشغول به تحصیل هستند و پیش بینی می‌شود این تعداد در مهرماه سال جاری به هزار نفر افزایش یابد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا اضافه کرد: تاکنون ۱۶۰ نفر از دانشجویان این مرکز فارغ التحصیل و ۳۴ نفر نیز در سایر مراکز آموزش عالی دولتی در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده‌اند.

کریم زاده از جذب ۲۰ نفر اعضای هیات علمی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در صورت موافقت وزارت علوم تحقیقات و فناوری، مراحل گزینش، جذب و استخدام اعضاء غیر هیات علمی این مرکز نیز انجام خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص اقدامات عمرانی و زیربنایی انجام شده در دانشگاه شهرضا گفت: طرح جامع دانشگاه شهرضا در مساحتی بالغ بر ۲۰۵ هکتار تهیه شده و مراحل ساخت و ساز در این اراضی آغاز شده است.

رییس دانشگاه آزاد شهرضا تصریح کرد: نخستین ساختمان آموزشی دانشگاه شهرضا که در زمینی به مساحت هزار مترمربع و با سرمایه گذاری ۱۴ میلیارد ریال ایجاد شده تا دو هفته آینده افتتاح می‌شود.

کریم زاده اضافه کرد: نخستین ساختمان خیرساز این دانشگاه نیز در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع در حال ساخت است.