سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – نخستین رویداد از مجموعه رویدادهای هم‌آفرینی با مشارکت شرکت همراه اول و دانشگاه شهید بهشتی در شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، موضوعات این رویداد در حوزه ICT و شامل سلامت همراه، آموزش همراه، انرژی و محیط زیست، بازی‌های رایانه‌ای و تجارت الکترونیک است.

 جوایز ۳ تیم برتر به این صورت است که تیم اول ۱۰ میلیون تومان، تیم دوم ۵ میلیون تومان و تیم سوم ۳ میلیون تومان دریافت می‌کند.

این رویداد با رویکرد انتخاب طرح‌های نوپا و نوآور برگزار خواهد شد و با توجه به ماهیت هر یک از طرح‌های برتر، فرصت جذب در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی و یا سرمایه‌گذاری توسط شرکت همراه اول فراهم می‌شود.

نحوه اجرای رویداد به این شکل است که در مرحله اول «تیم‌ها/شرکت‌ها از طریق سایت www.mci.ir/hamafarini جهت شرکت در رویداد ثبت نام می‌کنند»، در مرحله دوم‌، «ارزیابی اولیه طرح‌ها توسط کمیته تخصصی انجام شده و تیم‌های منتخب جهت شرکت در رویداد اصلی انتخاب می‌شوند»، در مرحله سوم، «از تیم‌های منتخب، جهت شرکت در مراسم افتتاحیه، جلسه توجیهی و رویداد اصلی دعوت می‌شود»، در مرحله چهارم «قبل از برگزاری رویداد اصلی، یک جلسه توجیهی با محوریت آشنایی با معیارهای ارزیابی و نحوه ارائه مقابل داوران و تعامل شرکت‌کنندگان با یکدیگر، برگزار خواهد شد»، در مرحله پنجم «شرکت کنندگان، در زمان تعیین شده طرح خود را در مقابل کمیته داوری ارائه می‌دهند» و در مرحله ششم «در روز اختتامیه، ۳ طرح برتر اعلام می‌شوند و در نهایت مذاکره جهت حمایت از تیم‌های برتر آغاز خواهد شد».

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعت بیشتر و ثبت نام به سایت همراه اول به نشانی اینترنتی www.mci.ir/hamafarini  مراجعه کنند.