علی اصغر پیوندی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از بسته تشویقی این دانشگاه برای رتبه های زیر صد کنکور سراسری امسال در رشته تجربی خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر علی اصغر پیوندی در برنامه «در مسیر دانشگاه» ویژه معرفی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از شبکه یک سیما، درباره این بسته گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قطعا آنقدر پتانسیل و ظرفیت دارد که خودش به تنهایی انگیزه ای بزرگ برای انتخاب است. 

وی افزود: ما امسال برای اینکه بتوانیم بهانه ای برای تقدیر از دانشجویان نخبه ای که مثل هر سال به این دانشگاه می آیند، داشته باشیم یک بسته تشویقی هم در نظر گرفته ایم.

پیوندی اظهار داشت: تمامی رتبه های زیر صد با حضور در دانشگاه ما یک دستگاه لب تاپ دریافت می کنند. علاوه براین برای دانشجویان زیر رتبه صد کمک هزینه ای هم در نظر گرفته ایم که معادل کمک هزینه ای است که بنیاد ملی نخبگان به آنها پرداخت می کند.

وی خاطرنشان کرد: به این معنی که همانقدر که بنیاد نخبگان به آنها کمک هزینه پرداخت می کند ما هم اضافه بر آن به این دانشجویان پرداخت می کنیم. در حد وسع و توانمان هم سعی خواهیم کرد که شرایط خوابگاهی مناسبی را برای دانشجویان شهرستانی زیر  رتبه صد درنظر بگیریم.