سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – در بازدید معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، بر اجرا و حمایت وزارت علوم از طرح‌های کلان این سازمان تاکید شد.

بازدید دکتر احمدی از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر وحید احمدی در آغاز بازدید خود از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با دکتر فتح الله مضطرزاده، رییس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و هیات رییسه این سازمان دیدار و بر حمایت وزارت علوم از اجرا و تجاری‌سازی طرح‌های مهم این سازمان تاکید کرد.

دکتر احمدی در این بازدید، از  طرح تولید نوعی لیزر برای اندازه‌گیری سرعت خودروها در جاده‌های کشور، پژوهشکده‌های مکانیک، کشاورزی، مرکز کلکسیون قارچ‌ها، آزمایشگاه‌های مرجع، فناوری‌های شیمیایی، زیست‌فناوری، مواد پیشرفته و انرژی‌های نو و مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران بازدید کرد.

وی در ادامه بازدید خود از این سازمان، از پژوهشکده‌های کشاورزی و تولید نهال درختان میوه و گل‌های زینتی، شرکت‌های دانش‌بنیان، آزمایشگاه تربیت بدنی و آزمایشگاه تست سریع خون برای تشخیص بیماری‌ها بازدید کرد.

همچنین در این بازدید، دبیرکل شورای عالی عتف، در جریان مراحل نهایی طرح تونل بادی، طرح کاهش مصرف انرژی در دانشگاه‌های کشور و طرح فلور گل سنگ که در حفظ آثار باستانی و صنایع دارویی و بهداشتی کاربرد دارد، قرار گرفت. 

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی و مدیر گروه ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دکتر احمدی را در این بازدید همراهی می‌کردند.